Виховна робота

Виховання – це єдність духовного життя вихователя та вихованців, єдність їх ідеалів, прагнень, інтересів, думок,  переживань. Передати людині моральну культуру, ідейні переконання, погляди, навчити жити в суспільстві, утвердити морально-етичні принципи - усе це  вимагає того ступеня духовної єдності, на якому вихователь та  вихованець почувають себе однодумцями.

В.О.Сухомлинський

Система виховної роботи в школі спрямована на виконання Указу Президента України "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки", законів  України  „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Конвенції ООН про права дитини,     державних, обласних  та районних програм Національної програми патріотичного виховання,  наказу МОН України від 31.10.2011 року №1243 „ Про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України”.

Основними ідеями, які лягли в основу виховної системи школи, є ідея гуманізму, патріотизму, педагогіки співробітництва, загального піклування, формування єдиного виховного простору.