Практичний психолог

«Попри свій  ще зовсім малий досвід я розумію,що для того ,щоб працювати з дітьми ,незалежно якого вони віку,які особливості їхнього характеру,які зовнішні дані,ми повинні їх любити ! Тільки тоді, коли дитина відчуває тепло та підтримку ,вона буде прикладати максимум зусиль для того ,щоб вас не підвести»

Вітаю вас на сторінці практичного психолога Поторицької ЗШ I-III ступенів  - Порташ Вікторії Сергіївни . Тут ви зможете ознайомитись з моїм графіком ,з напрямками та цілями роботи ,а також прочитати багато корисного для себе та своїх дітей.

ГРАФІК РОБОТИ

Дні тижня

Інтервали робочого часу

П’ятниця

По 16:00 год

Напрямки моєї роботи : психодіагностичний,консультаційний, корекційний, організаційно-методичний. Виходячи з напрямків у школі я виконую такі функції: психологічна діагностика; консультування учнів, батьків і вчителів; психологічна освіта; участь у педрадах і батьківських зборах;  психологічна профілактика.

Ціллю моєї роботи вважаю: профілактика дезадаптації учнів під час переходу до середньої школи; оптимізація психологічного клімату в педагогічному колективі та в учнівському середовищі; допомога дітям повноцінно адаптуватися  до нових умов навчання, до соціального середовища в цілому та створити оптимальні соціально – психологічні умови для гармонійного розвитку особистості учнів.