Методичне об'єднання класних керівників

Планування роботи методичного об’єднання починається лише після ґрунтовного і всебічного аналізу ефективності роботи методичного об’єднання за минулий навчальний рік, зокрема оцінюється його реальний вплив на:

-         ріст професійної майстерності класних керівників;

-         розвиток творчого потенціалу членів методичного об’єднання;

-         впровадження інноваційних технологій виховання;

-         підвищення рівня вихованості учнів.

Далі проводиться аналіз кількісного та якісного складу учасників методичного об’єднання та діагностика рівня професійної майстерності, інтересів і запитів педагогів.

На основі діагностики визначається мета і основні завдання методичного об’єднання на новий навчальний рік, основна проблема, над розв’язанням якої буде працювати методичне об’єднання.

Під час планування слід раціонально поєднувати традиційні та нетрадиційні форми проведення засідань методичного об’єднання, ширше використовувати інтерактивні методи навчання.

У роботі з класними керівниками слід реалізувати можливості диференціації, особистісно-орієнтовного, індивідуального підходу. З цією метою постійно необхідно тримати в полі зору процес професійного становлення молодих класних керівників, досвідчених класних керівників залучати до підготовки і проведення методичних заходів, вивчення і узагальнення перспективного педагогічного досвіду.

МІНІСТЕРСТВО    ОСВІТИ    І  НАУКИ    УКРАЇНИ

ПОТОРИЦЬКА   ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ   ШКОЛА   І-ІІІ  СТУПЕНІВ

СОКАЛЬСЬКОЇ   РАЙОННОЇ   ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ    ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

вул.Зелена, 134,с.Поториця, Сокальський р-н , Львівська обл., 80038, (03257)2-39-35,

[email protected],код ЄДРПОУ23947021

«Затверджую»

Директор школи                                                                                                                                          _____ Л.П.Фарин

роботи методичного об’єднання

класних керівників

на 2019-2020 н.р.

І засідання

Серпень 2019 року

1

Ознайомлення з методичними рекомендаціями з виховної роботи на 2019-2020 н.р.

2

Розгляд та затвердження плану проведення засідань методичного об’єднання класних керівників на 2019-2020 н.р.

3

Ознайомлення з програмою національно – патріотичного виховання на 2019-2020 н.р.

4

Ознайомлення з рекомендаціями щодо  проведення Першого уроку в 2019-2020 н.р.

5

« Формування навичок ефективної взаємодії в колективі» Тренінг «Як не згоріти на роботі»

ІІ засідання

Листопад 2019 року

1

Організація та проведення лекції-диспуту на тему: «Мої громадянські права та обов’язки».

2

Удосконалення форм виховних заходів.

За результатами проведення ГКК «Мова наша солов’їна»

Березюк І.В.-заступник директора школи з ВР Пелипишин І.С. – класний керівник 4 класу

3

«Діяльнісний патріотизм», або як провести нестандартний виховний захід. (Майстер клас)

4

« Формування навичок ефективної взаємодії в колективі» Тренінг «Дізнайся про мене…»

ІІІ засідання

Січень 2020 року

1

« Формування навичок ефективної взаємодії в колективі»Тренінг «Квітка моєї душі»

2

«Школа безпечний простір для дитини» ГКК з правовиховної роботи в класі.

3

Ознайомлення з програмою  «Нова українська школа» у поступі до цінностей.

4

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК «Бути на землі Людиною»

Лозинська І.А.- класний керівник 2 класу

ІV Засідання

Квітень 2020 року

1

« Формування навичок ефективної взаємодії в колективі»Тренінг: «Асоціативний тест»

2

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання «Подорожуємо Україною»

Шевчук Н.В.-класний керівник 3 класу.

3

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання «Що означає бути патріотом України?».

Гулявський І.С.-класний керівник 10 класу

4

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання «Найчистіша душа незрадлива, Найскладніша людина проста…»

Пелех О.Б.-класний керівник 11 класу

5

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання «Наші герої не вмирають ніколи»

Шклянка М.В.- класний керівник 8 класу

6

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання «Душа поетова святая живе в святих його речах...»

Велика І.В.- класний керівник 7 класу

7

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання «Всім серцем любіть Україну свою!»

Олійник Н.Б.-класний керівник 5класу

8

Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!» Удосконалення форм виховних заходів : за результатами проведення  ГКК з національно-патріотичного виховання

Хохонь Н.В. –класний керівник 6 класу