Тиждень шкільного підручника 2017

06.03.2017

1. Оголошення про проведення тижня

2. Презентація емблеми тижня та девізу

3. Конкурс на створення буклетів «Збережи підручник. Правила користування»

4. Конкурс на створення плакатів до даної тематики

07.03.2017

1. Перевірка стану підручників

2. Швидка бібліотечна допомога «пораненим» підручникам

3. Виставка підручників, якими колись користувались

4. Анкетування учнів на тему: «Мій улюблений підручник»

5. Бесіда на тему  «Навіщо берегти підручник», «Як правильно працювати з підручником»(учні 1-4 та 5-7 класів),  «Ставлення до підручника» (учні 8-10 класів)

6. Перегляд відеороликів: «Як сьогодні друкують книги», «Виготовлення паперу», «Майстер-клас виготовлення паперу у Києво-Печерській Лаврі»

7. Фото-сушка «Як я роблю уроки»

09.03.2017

1. Виставка «Про що не розповів шкільний підручник (додаткова навчальна література)

2. Письмові рекомендації учнів 5-10 класів на тему: «Наше бачення читального залу»

3. Зшивання «Кобзаря» написаного від руки учнями та вчителями школи

4. Виставка та презентація «Кобзаря» Т.Г.Шевченка, написаного учнями та вчителями школи

10.03.2017

1. Результати тижня

2. Випуск «Шкільної хвилі» з репортажем тижня

Що і коли потрібно зробити?

Для того щоб ваші роботи були презентовані на Тижні шкільного підручника, вам потрібно подати матеріали вчасно, а саме в такі терміни:

1.       Емблему та девіз потрібно подати до 03.03 (п’ятниця). Емблему потрібно намалювати від руки або у графічному редакторі на форматі А4.

2.       Буклет та плакат підготувати до 06.03

3.       Створити комісію у складі учнів 8-10 класів (2 представника з класу) для перевірки підручників та надання швидкої бібліотечної допомоги підручникам.

4.       Подати фотографії «Як я роблю уроки» до 06.03 в електронному варіанті.

5.     Письмові рекомендаці на тему: «Наше бачення читального залу», подати до 09.03.

Побажання!

Перед початком тижня приведіть до порядку свої підручники!

Незабудьте їх принести 07.03, адже відсутність підручників не матиме позитивного результату!

Якщо у вас є свої побажання чи думки щодо бачення Тижня шкільного підручника, не соромтесь, приходьте і розповідайте!

Ми цінуємо ваші ідеї!

Повністю покладаємось на ваше бачення та фантазію!

За деталями звертатись:

Поторицька ЗШ І-ІІІ ступенів
Кабінет виховної роботи або бібліотека
Романів Софія Іванівна

Бібліотекар